Історія ферми

Ферма Ерно Мікола починала з 5 гектарів гороху і 10 соток теплиць з огірками. Була роздрібна торгівля по кілограмах. Спочатку працювали різні національності робітників: українці, білоруси, в’єтнамці, іранці, тайці, естонці і самі фіни. Але завдяки сумлінної і наполегливої праці наших співвітчизників ми довели, що є найкращими робітниками.

Тому зараз на фермі “Міколан Марйатіла” тільки український персонал: управляючі, супервайзери, трактористи, водії вантажних і легкових автомобілів, водії автобусів, вантажники, пакувальники, а також наша основа це – збиральники врожаю.
Завдяки багаторічній праці нашого суто українського колективу ТОВ “ФІН-БЕРІС”, зараз ми досягли таких об’ємів: 150 гектарів гороху (40 з них раннього під Агро волокном), 16 гектарів полуниці на полях, також 2,3 гектарів теплиць з полуницею які не отоплюються (тунелі) і 0,8 гектарів теплиць які починають отоплюватись ще взимку.

Ми перейшли на оптовий продаж таким покупцям–монополістам як Arho Oy, FruitBox, Mr.Fruit, які є прямими постачальниками овочів, ягід та фруктів таким гігантам, як Lidl.

Наш бренд, під яким ми пакуємо і продаємо “Saariston Marjatila”. Наша особливість це – органічно чисті плоди. Ми використовуємо тільки біологічні методи обробки від компанії “Biobest Group”.

Так як в наш час використовується дуже багато хімічних методів обробки плодів, набирають популярність органічно чисті продукти. Люди хочуть вживати максимально корисні і природньо смачні ягоди. Ми одні з перших у Фінляндії, хто повністю перейшов на біологічні методи обробки. Тому, наша продукція користується величезним попитом. Це також є вагомий чинник нашого стрімкого зростання.

Ми плануємо в стабільній прогресії кожний рік збільшувати об’єми нашого виробництва, усучаснювати його на всіх етапах, будувати нові теплиці, пакувальні, вантажні цехи і просто боротися за місце найкращих в нашій галузі. Ми піклуємося і несемо відповідальність за кожного нашого робітника. Ми як велика родина, яка спільними зусиллями іде до поставлених цілей.
Наша мрія – створити єдину команду постійних працівників. Наша мета – дати шанс кожному проявити себе. Ми обіцяємо всім сумлінним, трудолюбивим, чесним і порядним робітникам: багаторічну співпрацю, кар’єрний ріст і більше можливостей заробітку.Відгуки